Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Kdo mě zná, ten je má :-)

Velký jarní výprodej

13.3.2013 NOVINKA Plavana, Trvalý odkaz
Při přípravě na novou rybářskou sezonu jsem udělal revizi stávajícího vybavení a zjistil, že počet prutů i navijáku meziročně opět značně narostl. To by samo o sobě byla potěšitelná zpráva, ovšem problém nastal v okamžiku, kdy to začala nelibě komentovat manželka …

Rozhodl jsem se proto trochu zredukovat svoji rybářskou výbavičku. Těžké ale bylo rozhodování se, co odprodat a co si ponechat. Vezmete do ruky boloňku, kterou jste si kupovali s jasným úmyslem intenzivně se věnovat říční plavačce, ale nakonec z toho bylo tak 10 vycházek za 2 roky… Nebo nostalgicky motáte s Exagem, a přemýšlíte, proč jsem ho vlastně neprodal už předloni, když jsem dával pryč tři další kusy… No jasně, tenhle z nich chodil nejlépe a tak mi připadalo škoda si jej nenechat …

Nic, konec nostalgie…  Vše na co se loni nechytalo a akorát na to padal prach půjde z domu:

1.      1)  Kandidát na rychlý prodej – 2 ks navijáků Shimano TwinPower 4000 XT-RB  + náhradní cívka

Navijáky jsou chytané dvě sezóny, ale jsou stále v dobrém stavu a ještě odvedou dobrou práci a udělají hodně parády.

Cena včetně náhradní cívky a 10 denní záruky na řádné vyzkoušení funkčnosti: 2000 Kč / ks

 

2.      2)  Malí ale silní mazlíkové – 2 ks Shimano Technium 3000 SFB + náhradní cívka

Na navijáku je sice napsáno SFB, ale vypadají exaktně stejně jako aktuální SFC včetně zkosené hrany cívky pro lepší nahazování. Nevím, zda se jednalo o nějaký facelift, nebo už je to SFC.

V každém případě se jedná o minimálně chytané navijáky, které jsem používal na picker a boloňku.

Cena včetně náhradní cívky a plné tříměsíční záruky: 2300 Kč / ks.

PS: Těmto navijákům natolik věřím, že jsem připraven na ně poskytnout záruku obdobně, jako by jste je kupovali v obchodě – pokud by se v tříměsíční lhůtě rozsypaly, tak mi je pošlete a já je na vlastní náklady pošlu na opravu do Normarku!

 

3.       3) Levný ale přesto kvalitní naviják Shimano Exage 2500 SFB + náhradní cívka

Pěkný a zachovalý naviják. Před třemi roky jsem koupil 4 ks Exage, posléze postupně rozprodal a nahradil vyššími modely. Tenhle kousek jsem si nechával jako záložní naviják, protože z těch čtyř chodil nejlépe. Za celý loňský rok jsem s ním ale nechytal ani jednou.

Cena včetně náhradní cívky a 10 denní záruky na řádné vyzkoušení funkčnosti: 1000 Kč / ks

 

4.      4) Závodní boloňka Mivardi EVO 2 – 7 metrů

Lehká a jemná boloňka, která si při citlivém zdolávání poradila i s kapry střední velikosti.

Garantuji, že blank není nikde nakleplý. Vzhledem k použitému materiálu bych ji nerad posílal poštou a upřednostním osobní převzetí a vyzkoušení. Další info zde: http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/bolognesky/evo-2-bolo-7-0-m/

Cena při osobním převzetí: 3000 Kč

 

5.      5)  Awa-shima Aexeon Carp Match 4.2m

Silná kaprová matchka, kterou jsem používal při chytání v blízkosti potopených stromů. Bohužel se mi podařilo vlastní blbostí přicvaknout střední díl do dveří u auta. Nechal jsem to profesionálně opravit, funguje skvěle, nicméně je to vidět – viz. foto. Prut prodávám v plátěném neoriginálním obalu. 

Na prut dávám standardní  10-ti denní záruku na řádné vyzkoušení a další tři měsíce garanci  na opravované místo. Cena 800 Kč.

 

Zaslání zboží na dobírku je možné, ale radši bych upřednostnil osobní odběr včetně důkladného odzkoušení. V případě zájmu mi pošlete SZ, email akunst@seznam.cz nebo tel 777 610 016.

Komentář ke článku (0)